5,49 TL

Analytiks – Google Analytics app

Editörün Puanı
  • Arayüz
  • Kullanım
  • Fiyat

Şimdiye kadar AppMedya üzerinde farklı kategorilerde birçok oyun ve uygulamaya yer verdik. Bunlar arasında sanırım en az değindiğimiz kategori üretkenlik altında yer alan web site sahipleri için yaralı olan uygulamalardır.

Analytiks_1 Analytiks_2

Bugün kısaca bahsedeceğim uygulama her webmaster’ın mutlaka ihtiyaç duyacağı cinsten. Analytiks isimli uygulama adından da tahmin ettiğiniz üzere Google Analytics verilerini iOS cihazınız üzerinden kolay bir şekilde takip etmenize yardımcı oluyor. Oldukça şık bir arayüz tasarımı ile gelen uygulama bütün Google Analytics verilerine erişim sağlamıyor fakat ihtiyaç duyacağınız en önemli verileri elinizin altında tutuyor. Bunun dışında verileri detaylı bir infografik şeklinde gösterip kaydedebildiğiniz uygulama ile ayrıca bunları kolay bir şekilde facebook, twitter gibi sosyal ağlar üzerinde de paylaşabiliyorsunuz.

Analytiks_3

8 siteye kadar gösterime izin veren Analytiks‘te eğer daha fazla site görüntülemek isterseniz, uygulama içi satın alma ile 1,79 TL gibi bir ücret karşılığında bu rakamı 16’ya çıkarabiliyorsunuz. Ve fiyatı 5,49 TL  olan bu uygulama sadece bugün için ÜCRETSİZ! Hemen yüklemeliyim diyorsanız sizi böyle alalım.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Puan ver