5,29 TL

Bamba

  • Grafik
  • Oynanabilirlik
  • Ses

Bazı insanlar büyük gösterilerle insanların karşısına çıkar. Bu sefer yıldızımız tek tekerlekli bisiklet cambazı Bamba. Bir ipin üzerinde kollarını kavuşturup bıyıklarını oynatarak gayet rahat bir şekilde karşımıza çıkan Bamba’nın rahatlığına bakmayın yaptığı iş gerçekten çok zor.

Bamba_1 Bamba_2

Üstelik sadece bir iple sınırlı kalmayarak çeşitli platformlarda ayakta kalmaya çalışan Bamba’ya bazı engelleri aşmasında yardımcı olmaya çalışıyoruz. Kimi zaman hareketli nesneler kimi zaman zemini sallayan ve denge bozan mekanikler karşımıza çıkıyor. Bizim yapmamız gereken tek şey ileri geri hareket ederek bunlardan kaçınarak Bamba’nın bisikletinden düşmemesini sağlamak oluyor. Başlarda kolay gibi gelse de ilerleyen bölümlerde sanki o bisikletin üzerinde siz varmış gibi stres olmaya başlayabilirsiniz.

Bamba_3 Bamba_4

Minimalist bir yapıya sahip olan oyunda kontroller gayet basit, ekrana basılı tuttuğunuzda Bamba ileri hareket ediyor, bıraktığınızda ise geri gitmeye başlıyor. Sadece 25 bölümden oluşan oyunu oldukça kısa bir sürede bitirebiliyorsunuz.

Bir bölümü geçmekte zorlandığınızda bölüm sonunda bir reklam izleyerek kazanacağınız Super-Bamba bonusu ile 5 saniyeliğine engellere takılmadan hareket özgürlüğüne kavuşuyorsunuz. Bunu oyunun en zorlu anında kullanarak bölümü geçebilirsiniz.

Eğlenceli ve özellikle heyecanlı bölümleri ile Bamba güzel vakit geçirmenizi sağlayacak keyifli bir oyun. Üstelik şu sıralar ücretsiz olarak indirilebiliyor. Hazır ücretsiz olmuşken kaçırmak istemezseniz oyunu buradan indirebilirsiniz.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Puan ver