Ücretsiz

Blinkam : Fastest Shutter Camera

Editörün Puanı
  • Arayüz
  • Kullanım
  • Fiyat

Fotoğraf çekmek bir tutkudur. Bazılarımız güzel bir manzara karşısında hemen kamerasına sarılır, bazılarımız ise ailesini ve sevdiklerini bu kareler ile ölümsüzleştirmek ister. Ancak amacınız ne olursa olsun önemli olan mutlaka doğru anı yakalamaktır.

Bazı durumlarda doğru anı yakalamak elinizin altında profesyonel bir makine yoksa oldukça zor hatta tamamen şansınıza kalmıştır. Eğer şansınıza fazla güvenmiyor ve karşınızdakini de fazla yormak istemiyorsanız Blinkam : Fastest Shutter Camera uygulaması iPhone’unuz ile anı kaçırmamak adına tam da aradığınız çözüm olabilir.

Blinkam_Fastest_Shutter_Camera_1

Dakikada yaklaşık 600 fotoğraf olmak üzere toplamda 1000 fotoğrafı arka arkaya çekebilen Blinkam : Fastest Shutter Camera bunu yüksek çözünürlük desteğiyle yapabiliyor olması ile dikkat çekiyor. Uygulamayı ilginç kılan bir diğer özelliği ise çektiğiniz bu fotoğraflardan isterseniz bir video oluşturabiliyorsunuz. Böylece elinizde hem bir video hem de içinden beğendiğiniz karelerden oluşan fotoğraflar oluyor. Kendi içinde 16 ayrı albüm alanı olan uygulama çektiğiniz fotoğrafları ilk olarak buraya kaydediyor, siz daha sonra beğendiklerinizi fotoğraf albümüne aktarabiliyorsunuz.

Blinkam_Fastest_Shutter_Camera_2

Blinkam_Fastest_Shutter_Camera_3

Herhangi bir kullanım zorluğu bulunmayan ve anlaşılabilir bir arayüz ile gelen Blinkam için söylenebilecek tek kusur uygulamayı yükleyip açtığınızda siz daha ne olduğunu anlamadan takır takır fotoğraf çekmeye başlaması oluyor, bu yüzden hemen “Stop” butonuna basarak sol üst kısımda göreceğiniz ayarlar menüsünden “Autotaking Shots” özelliğini devre dışı bırakmanızı öneririm.  Tamamen ücretsiz olarak sahip olabileceğiniz uygulamayı buradan indirebilir ve gerisini kendiniz keşfederek bundan sonra paha biçilemeyen anları yakalamanın keyfini sürebilirsiniz 🙂

** Günlük fırsatlar ve bazı incelemelerimize ait promosyon kodlarını kaçırmamak için bizi Facebook ve Twitter hesaplarımız üzerinden takip edebilirsiniz.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Puan ver