1,99 TL

Blur

Editörün Puanı
  • Arayüz
  • Kullanım
  • Fiyat

Çoğumuz iPhone veya iPad üzerinde kullandığımız duvar kağıtlarını belirli aralıklarla değiştiriyoruz. Eğer farklı bir duvar kağıdı arayışı içindeyseniz ve özellikle ana ekran için ikonların arkasında güzel görünecek farklı ve sade bir duvar kağıdı arıyorsanız Blur‘a mutlaka göz atmalısınız. Tek bir amacı olan bu basit uygulama fotoğraf albümünüzden seçeceğiniz herhangi bir fotoğrafı bulanıklaştırarak karışık renklerden oluşan harika bir duvar kağıdına dönüştürüyor.

Blur_1 Blur_2

Ana ekranında yer alan 3 adet buton ve 1 adet kaydırma çubuğu ile tüm işlevini yerine getiren uygulama üstte yer alan büyük Blur butonuna bastığınızda sizin için rastgele fotoğraflar seçiyor. Siz ise hemen altında yer alan kaydırma çubuğunu sağa sola hareket ettirerek bulanıklığın derecesini ayarlıyorsunuz. Sol alt buton ile isterseniz galerinizden seçtiğiniz bir fotoğraf üzerinde çalışabiliyor ve sağ alt buton ile oluşturduğunuz duvar kağıdını kaydedebiliyorsunuz.

Blur çok zengin özelliklere sahip bir uygulama olmayabilir ama işini hakkını vererek iyi bir şekilde yapıyor. Oluşturduğu orijinal ve parlak renkli duvar kağıtları ile özellikle ana ekranda kullanmak için ideal bir hal alıyor. 1,99 TL ücretle App Store’da yer alan bu uygulamayı hemen denemek için buradan indirebilirsiniz.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Puan ver