5,49 TL

Blux Camera Pro

Editörün Puanı
  • Arayüz
  • Kullanım
  • Fiyat

Son modeli ile epey başarılı bir kamera kalitesine kavuşan iPhone, kompakt fotoğraf makinelerimizi bir kenarda unutmamıza neden oldu. Üstüne bir de kullanışlı ve faydalı bir fotoğrafçılık yazılımını ekleyerek bu kameranın gücüne güç katıp daha profesyonel fotoğraf çekimleri yapmaya ne dersiniz?

iOS için geliştirilen ilk akıllı kamera uygulaması olmasıyla dikkatleri üzerine çeken Blux Camera Pro kaliteli fotoğraflar çekmenize imkan sunarken sizi hiç yormuyor. Uygulama kullandığı PEAR teknolojisi sayesinde profesyonel fotoğrafçıların bilgilerine sahip olmasanız bile bulunduğunuz ortam ve ışık durumuna göre en hassas ayarları kendisi tespit ederek size yardımcı oluyor. Böylece sizin tek yapmanız gereken şey deklanşöre basmak oluyor.

Blux_Camera_Pro_1

Çok zekice hazırlanmış, yaratıcı bir arayüze sahip olan Blux Camera Pro bu tasarımının altında çok güçlü özellikler ile geliyor. Sağa, sola, yukarı ve aşağı şeklinde dört farklı yönde kaydırarak açılan 4 adet menüsü bulunan uygulamada bu menüler ile çeşitli fotoğraf ayarlarını bulabilir, değişik ortam ve hava koşullarına göre düzenlenmiş bazı hazır ayarlara ulaşabilir, çekim yapmadan önce fotoğraflarınızı filtreleyebilir ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.

Blux_Camera_Pro_2

Kullanmaya başladıktan sonra rahatlığı ile iPhone’un varsayılan kamera uygulamasını size unutturacak Blux Camera Pro‘yu 5,49 TL karşılığında App Store mağazasından yükleyebilirsiniz.

** Günlük fırsatlar ve bazı incelemelerimize ait promosyon kodlarını kaçırmamak için bizi Facebook ve Twitter hesaplarımız üzerinden takip edebilirsiniz.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Puan ver