Ücretsiz

Bombcats

Editörün Puanı
  • Grafik
  • Oynanabilirlik
  • Ses

Hapsolmuş arkadaşlarını kurtarmak için her an patlamaya hazır 7 kedinin macerasına dahil olmaya ne dersiniz? 2011 yılında Super Crossfire ile en iyi arcade oyunu ödülünü alan Radian Games yeni oyunları Bombcats ile karşımızda.

Özellikle seslendirmeleri ile bana fazlasıyla Worms solucanlarını hatırlatan oyunda amacımız bir kafes içinde sıkışıp kalan sevimli kediciği serbest bırakmak. Fizik kurallarının hakim olduğu oyunda aynı Angry Birds’te olduğu gibi açı, hız ve yön üçlüsünün kararıyla fırlattığımız kedimizi patlamadan önce kafesin yanına ulaştırmak zorundayız. Her bölümde farklı miktarda verilen hamle sayısına göre tekrar tekrar yön verebileceğimiz kedimiz benzer oyunların aksine daha geniş bir alanda hareket ediyor.

Bombcats_1

Oldukça uzun bir yol haritasına sahip Bombcats tam tamına 190 bölümden oluşuyor. Gitgide zorlaşan oyunda bazen erişmesi zor olan noktalarda toplamadan bıraktığımız bonusların önemini ilerledikçe anlıyoruz. Oyunda bölüm içi toplanabilen bu bonuslar dışında bize verilen 42 hedefi gerçekleştirerek yüklü miktarda bonuslar kazanmamız da mümkün. Bunları kullanarak çeşitli kostümler, güçler ve yetenekler alabildiğimiz gibi 7 karakterden birini de seçebiliyoruz. Ekstra görevlere rağmen bu bonuslar size yeterli gelmiyorsa oyun içi satın alma imkanı bulunuyor.

Bombcats_2

Bombcats_3

Farklı karakterlerin aktif olmasıyla daha hareketli hale gelen oyun çeşitli çevresel faktörler ve yardımcıların eklenmesi ile size uzun soluklu bir oyun oynama keyfi yaşatmayı beceriyor. Ücretsiz olarak buradan indirebileceğiniz Bombcats hakkında daha fazla fikir sahibi olmak için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz. Son olarak oyunun evrensel olarak geldiğini de söylemeyi unutmayalım.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Puan ver