Ücretsiz

Bvrjuva

Editörün Puanı
  • Arayüz
  • Kullanım
  • Fiyat

Ünlü Fransız tasarımcı Coco Chanel’in dediği gibi “bir insanın zengin olması ile çok parasının olması aynı şey değildir“.

Geçtiğimiz Ocak ayında Emre Aksoy tarafından kurulan ve daha fikir aşamasındayken Ankara’da TOBB Üniversitesi ve TEPAV’ın start-up inkübasyon merkezi GARAJ‘a kabul edilen, Bilkent Üniversitesi mezunu 4 arkadaşın sıfır TL bütçe ile gerçekleştirdiği bir proje olan Bvrjuva, Türk kullanıcıların daha zengin bir yaşama kavuşmasını sağlamak amacıyla ortaya çıkmış Türkiye’nin ilk ve tek mobil ürün keşif uygulamasıdır. Kısaca lüks, moda, yaşam tarzı, teknoloji ve eğlence topluluğudur.

Bvrjuva_1 Bvrjuva_2

Editörlerinin günlük olarak internetteki yüzlerce mağazadan kullanıcılar için derledikleri en özgün, en şık ve en dikkate değer olan ürünlerin yer aldığı Bvrjuva ürünleri kendine özgü bir kategorizasyon ile bizlere sunmakta. Yapı olarak Fancy isimli uygulamaya benzerliğiyle dikkat çeken Bvrjuva ile bu ürünlere tıpkı instagram’da fotoğraf gezer gibi bakabiliyor, sosyal medya üzerinden paylaşabiliyor ya da tek bir dokunuş ile satın alabiliyorsunuz. Uygulama ile arkadaşlarınızı takip ederek onların neler istediğinden de haberdar olmanız mümkün. Eğer tüm bu seçenekler ilginç bir ürün keşfetmenize yardımcı olmuyorsa Brvjuva’nın stil danışmanları size özel tavsiyeleri ile imdadınıza yetişiyor.

Bvrjuva_3 Bvrjuva_4

Türkiye pazarına özel olarak tamamen Türkçe bir şekilde geliştirilen Bvrjuva iPhone için ücretsiz olarak piyasaya çıkmış durumda ve çok yakında bir iPad versiyonu da piyasaya sürülecek. Eğer sizde lüks, moda ve teknoloji ürünlerine düşkünseniz uygulamayı hemen buradan yükleyebilirsiniz.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Puan ver