1,79 TL

Color Splash+ FX

Editörün Puanı
  • Arayüz
  • Kullanım
  • Fiyat

Son yıllarda internet kullanım alışkanlıklarının artma oranı ile sosyal ağ kullanımının artma oranı hemen hemen aynı seviyeye ulaşmış durumda. Bu da bize insanların internete bağlanır bağlanmaz sosyal ağları kullanmaya başladığını gösteriyor. Bu oran özellikle mobil cihazlarda oldukça yüksek bir seviyeye ulaşmış durumda. Pew Global‘in bir araştırmasına göre Türkiye’de akıllı telefon kullananların %67’si bunu sosyal paylaşım sitelerine erişim için kullanıyor.

Özellikle facebook, twitter ve instagram gibi ağlarda fotoğraf paylaşımı hiç olmadığı kadar yüksek seviyelere ulaşmış durumda. Bu da geliştiricileri fotoğraf düzenleme ve paylaşım uygulaması yapmaya itiyor.  Bu yazımda bahsedeceğim Color Splash+ FX binlerce fotoğraf düzenleme uygulamasından bir tanesi.

Color_Splash_FX_1 Color_Splash_FX_2

Color Splash+ FX ile fotoğraflarınızı siyah beyaza dönüştürdükten sonra fotoğraf içinde istediğiniz bir objeyi ya da fotoğrafın bir kısmını renkli olacak şekilde dönüştürebiliyorsunuz. Tabi bunun tersini de yapmak mümkün. Böylece düzenlemesi photoshop ile epey vaktinizi alacak bir işlemi iki dakika içinde amatör olarak gerçekleştirmiş ve oldukça tatmin edici bir sonuç elde etmiş oluyorsunuz.

Yüksek çözünürlüklerde çalışmanıza imkan veren uygulama 9 farklı filtre ve katmandan oluşuyor. Tarzınıza uygun fırça kalınlığını seçerek çalıştıktan sonra fotoğraf üzerinde keskinlik, doygunluk, kırpma, döndürme gibi çeşitli fotoğraf düzenleme seçeneklerini kullanabiliyorsunuz. Ve tabi en önemlisi paylaşım seçenekleri unutulmamış, tüm popüler sosyal ağlar uygulama içine entegre edilmiş.

Color_Splash_FX_3 Color_Splash_FX_4

Kullanım olarak oldukça kullanışlı bir arayüze sahip uygulama ile çarpıcı fotoğraflar, kartpostallar oluşturabilirsiniz. Üstelik bir günlüğüne 1,79 TL yerine ücretsiz* olan uygulamayı hemen buradan indirerek deneme şansına sahipsiniz. (*Bu fırsat incelemenin yazıldığı tarihte geçerlidir.)

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Puan ver