Ücretsiz

CSR Racing

Editörün Puanı
  • Grafik
  • Oynanabilirlik
  • Fiyat

Araba yarış oyunları arasında drag yarışlarını sevenler oldukça büyük bir kitleye sahiptir desem büyük ihtimalle yanılmamış olurum. Bu sefer harika grafiklere sahip bir drag yarış oyunu var karşımızda, CSR Racing. Siteyi takip edenler belki hatırlar önceden incelemesine yer verdiğimiz Drag Racing oyununu oynadıysanız emin olun bu oyuna bayılacaksınız.

CSR Racing oyununu farklı kılan sadece harika grafikleri değil. Audi, BMW, Chevrolet, Ford, GM, Mini ve Nissan gibi popüler bir çok otomobil üreticisine ait modellerin lisanslı olarak yer aldığı bu oyunda, aynı üreticilerin Mustang Boss LS ve Corvette gibi öne çıkan modellerine ise özel yarışlarda yer veriyor. Ayrıca modifiye seçenekleri de oldukça geniş. Amacımız ise Drag Racing‘de olduğu gibi bitiş çizgisine en kısa sürede varmaya çalışmak. Bunun için ise doğru zamanda vites geçişlerini yapıp, en uygun zamanda nitroyu kullanmak gerekli.

Motor, vites kutusu, turbo, lastik, nitro gibi bir çok modifiye seçeneğinin bulunduğu oyunda aracınızın özelliklerini geliştirme konusunda biraz dikkatli davranmalısınız. Anahtar noktaları iyi yakalarsanız bütün yarışlarda rahat bir şekilde galip gelebilirsiniz. Ayrıca belirtmeliyim ki oyunda bu bölümlerin bile görselliğine son derece önem verilmiş. Bunun dışında araçlarınızın renk ve desenlerini kişiselleştirebilceğiniz bölüm elbette unutulmamış.

Bu eğlenceli oyunu yüklemeden önce aşağıdaki videoyu izleyerek oyun hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Puan ver