4,29 TL

Data Widget

Editörün Puanı
  • Arayüz
  • Kullanım
  • Fiyat

iOS 8’in kullanılmaya başlaması ile Android işletim sisteminden aşina olduğumuz ve çoğu zaman eksikliğini hissettiğimiz widget kavramı iPhone ve iPad’lerimiz ile buluşmuş oldu.

Sözlüklerin ıvır zıvır ve zımbırtı olarak tanımladıkları widget kavramına mobil ortamda baktığımızda oldukça yararlı şeyler olduğunu görüyoruz. Widget mobil deneyimimize bir nevi çeşitlilik, güzellik ve kolaylık katıyor. iOS 8’de kurulan uygulamaların çeşitli özetlerini ya da ayarlarını bildirim merkezi ekranından ulaşabiliyorsunuz.

Data_Widget_1 Data_Widget_2

Bunlar arasından en yararlı bulduğum uygulamalardan biri olan Data Widget internet kullanımınızı pratik bir şekilde takip etmenize olanak sağlıyor. Oldukça sade bir arayüzü olan uygulamada ilk yapmanız gereken ayarlar menüsüne girerek takip periyodunuzu, fatura kesim tarihi ve en önemlisi kota gibi bilgilerinizi girmek oluyor. Eğer bildirimleri aktif hale getirirseniz uygulama sizi kotanız azaldıkça bilgilendiriyor. Ayarları yaptıktan sonra iOS cihazınıda uygulamanın araç takımını bildirim merkezine eklediğiniz zaman kullanım miktarınızı hızlı bir şekilde kontrol edebilir hale geliyorsunuz. Uzun süreli bir kullanımdan sonra ise uygulama içinde aylık/haftalık kullanım istatistiklerini de görebiliyorsunuz.

Data_Widget_3 Data_Widget_4

Her geçen gün mobil data kullanımının arttığı ülkemizde eminim kotasını takip etmek isteyen kullanıcı sayısı da giderek artıyordur. Pratik bir çözüm arıyorsanız Data Widget’ı 4,29 TL karşılığında buradan indirebilirsiniz.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Puan ver