1,79 TL

DataMan Next : Track Data Usage In Real-Time

Editörün Puanı
Kullanıcı Puanı
  • Arayüz
  • Kullanım
  • Fiyat

Son raporlara göre toplam 17 milyon akıllı cihazın bulunduğu Türkiye’de bu cihazların pazardaki büyüme hızı %30 seviyelerine ulaşmış durumda. Bu oran haliyle mobil trafiğin büyük oranda yükseliş göstermesine neden oluyor.

Veriye heryerden erişim kolaylığı yanı sıra sosyal ağların yoğun bir şekilde kullanılmaya başlaması kullanıcıların internet üzerindeki data tüketimini büyük ölçüde arttırıyor. Bu noktada kullanıcılar veri kullanımını takip edebilmek ve aylık olarak ne kadar veri harcadıklarını görmek istiyor. Bu bize hem en doğru internet paketini seçme olanağı sağlarken hem de kullandığımız paketi aşmama konusunda yardımcı oluyor.

DataMan_Next_1 DataMan_Next_2

Minimal tasarımı ile dikkatleri üzerine çeken DataMan Next uygulaması data kullanım miktarınızı anlık olarak takip etmenizi sağlıyor. Hücresel veri dışında bağlandığınız kablosuz ağları da takip altına alan uygulama, ayarlar menüsünden data paketinizin yenilenme periyodunu ve miktarını girdiğiniz takdirde belirli kullanım oranlarına ulaşıldığında sizi bilgilendiriyor.

Veri takibi konusunda en büyük yardımcınız olacak bu uygulama kısa bir süre için App Store üzerinden ücretsiz olarak indirilebiliyor. Yüksek data kullanım oranlarına sahip herkesin mutlaka bulundurması gereken DataMan Next için buradan devam edebilirsiniz. Eğer veri kullanım oranınızı düşürmek isterseniz daha önce incelemesini yaptığımız Onavo uygulamasına ve data kullanımınızı uygulama bazında takip etmek isterseniz Onavo Count uygulamasına da göz atabilirsiniz.

** Günlük fırsatlar ve bazı incelemelerimize ait promosyon kodlarını kaçırmamak için bizi Facebook ve Twitter hesaplarımız üzerinden takip edebilirsiniz.

Yorumlar

  1. Data Monitor isimli bir uygulama kullanıyordum gözümde bitti bu çok daha güzel görünüyor hemen indirdim. Boşuna dememişler less is more diye.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Puan ver