1,79 TL

DeFeTe

Editörün Puanı
  • Arayüz
  • Kullanım
  • Fiyat

Artık hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelerek elimizden düşüremediğimiz akıllı telefon ve tabletlerimiz bilgiye kolay erişim, oyunlar ve müzik dışında birer film/dizi izleme cihazı olarakta sıkça kullanılmakta. Eğer ben iTunes ile uğraşmayı sevmiyorum, fazla vakit harcamadan en yeni filmlere kolayca erişmek ve cihazıma indirmeden online olarak izlemek istiyorum diyorsanız DeFeTe isimli uygulamaya göz atabilirsiniz.

Yaklaşık bir ay önce App Store’da kendine yer edinen ve olumlu geri dönüşler alan uygulama hızlı çalışmasıyla dikkat çekiyor. Yüzlerce güncel film dışında farklı birçok kategorisi ile sadece bir film aracı olmadığını gösteren DeFeTe eğlenceli seçenekler ile geliyor. Uygulama içinde şu an için aktif olmayan Yerli Dizi bölümü dışında Belgesel, TV İzle, Fıkralar, Karikatürler, Sesli Masallar, Radyolar şeklinde 8 farklı kategori yer alıyor.

DeFeTe_1 DeFeTe_2

Türkçe Dublaj, dual ses ya da sadece orjinal seçenekleri ile gelen vizyon filmleri ve belgesellerde Türkçe dahil olmak üzere İngilizce, Almanca, Fransızca, Arapça gibi farklı altyazı seçenekleri de bulunuyor. Bu düzenlemeleri izlemeye başladığınızda kontrol tuşlarının yanında farkedeceğiniz menü üzerinden gerçekleştirebiliyorsunuz.

DeFeTe_4

DeFeTe_3

20’den fazla TV kanalını takılma olmadan canlı izleyebilmek, canınız sıkıldığında 1800’den fazla karikatür ve komik fıkralar ile biraz kafa dağıtmak ise uygulamanın bonus özellikleri diyebilirim. Fakat fıkraların bazılarının +18 olduğunu belirtmekte fayda var.

DeFeTe_5 DeFeTe_6

Uygulama işlevsellik olarak artı puan alırken ne yazık ki arayüz anlamında sınıfta kalıyor. Direk bir sitenin mobil arayüzünün uygulama içine port edilmesi ve bazı bölümlere gereken özenin gösterilmemesi ile oldukça vasat bir görüntünün ortaya çıktığı uygulamanın diğer eksi yönleri; sayıca az olan belgesel ve sesli masallar, filmlerin açıklama kısmının İngilizce olması, iPad desteğinin olmayışını şeklinde sıralanabilir. Eğer önemli olan arayüz değil filmleri takılmadan izleyebileyim bana yeter diyorsanız DeFeTe uygulamasını buradan 1,79 TL karşılığında indirebilirsiniz.

** DeFeTe uygulamasını ücretsiz olarak yükleyebileceğiniz 5 adet promosyon kodunu hemen altta bulabilir ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

MYFX7P7KEHK3

M7KHMW7L47NY

XX9YHJR9FF9W

TA63KWN99PN3

7LPTJNJTE69L

Not: Kodlar tek kullanımlıktır. Bilgisayarınız üzerinden iTunes’u açıp iTunes Store’a girerek sağdaki menüden “Kodu Kullan” (Redeem) kısmına kodu yazarak; iPhone, iPad ve iPod touch üzerinden ise App Store altında “Öne Çıkanlar” menüsünün en altında yer alan “Kodu Kullan” (Redeem) kısmına kodu yazarak ÜCRETSİZ olarak indirebilirsiniz.

** Günlük fırsatlar ve bazı incelemelerimize ait promosyon kodlarını kaçırmamak için bizi Facebook ve Twitter hesaplarımız üzerinden takip edebilirsiniz.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Puan ver