Ücretsiz

Episodes

Editörün Puanı
  • Arayüz
  • Kullanım
  • Fiyat

Sıkı dizi takipçileri “iTVShows ile dizileri kaçırmayın” yazımızı mutlaka farketmişlerdir. Bu yazımda daha basit ama işlevsel olmasının yanı sıra, iTV Shows uygulamasına en iyi ücretsiz alternatif diyebilecegim Episodes uygulamasından bahsedeceğim.

Episodes_1 Episodes_2

Ugly Apps tarafından geliştirilen uygulama fazla detaya girmeden sade bir arayüz ile isteklerinize yanıt veriyor. İlk yapmanız gereken arama kısmından izlediğiniz dizileri bularak izleme listesine eklemek. Daha sonra ayarlar menüsünden dizinin yayın saatine göre sizi ne zaman uyarması gerektiğini seçmek olmalı. Dizilerin Amerika’da yayın saatinin genellikle Türkiye saati ile ertesi gün sabah 4.00-5.00 olduğu düşünelecek olursa 6-12 saat sonrası beni uyar şeklinde bir ayar yapmak en mantıklısı olacaktır.

Episodes_4  Episodes_3

Hem iPhone hem de iPad’e uyumlu bir şekilde geliştirilen uygulama ne yazık ki iki cihaz arasında senkronize olmuyor. Dizilerin her bölümüne ait kısa tanıtımları da bulabileceğiniz Episodes dizi takipçilerinin iOS cihazlarında mutlaka bulunması gereken bir uygulama.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Puan ver