Ücretsiz

FallDown! 2

Editörün Puanı
  • Grafik
  • Oynanabilirlik
  • Ses

İlk olarak Ağustos 2009‘da tanıştığımız FallDown! isimli oyun o zamanlar herkesin beğenisini kazanmış ve birçok ülkenin Top 10 listesinde kendine yer edinmişti. Aradan geçen uzun senelere rağmen boş durmayan Hannes Jensen geçtiğimiz hafta FallDown! 2 ile karşımıza çıktı.

Yapı olarak selefinden çok farklı gibi görünmeyen FallDown! 2 daha iyi görseller, daha fazla özelleştirme seçeneği, game center desteği ve hareket sensörü dışında parmaklarla kontrol edebilme yeteneği eklenmiş bir şekilde geliyor.

FallDown!_2_1 FallDown!_2_2

Bu özgün oyunda amacımız ekranda göreceğiniz topu lazere yakalanmadan labirent gibi engellerin arasından olabildiğince aşağıya düşürmek. Bunu yaparken bir yandan bombalardan kaçınıyor ve mümkün olduğunca yıldızları toplamaya çalışıyoruz. Bu yıldızlar, farklı toplar ve arkaplanlar ile oyunu keyfinize göre özelleştirebilme imkanı sunuyor.

Hem iPhone hem de iPad uyumlu olarak gelen oyun hakkında daha fazla fikir sahibi olmak için aşağıdaki videoyu izleyebilir ve buraya tıklayarak hemen yükleyebilirsiniz.

** Günlük fırsatlar ve bazı incelemelerimize ait promosyon kodlarını kaçırmamak için bizi Facebook ve Twitter hesaplarımız üzerinden takip edebilirsiniz.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Puan ver