Find My Car

Editörün Puanı
  • Arayüz
  • Kullanım
  • Fiyat

Daha önce hiç ziyaret etmediğiniz güzel bir şehirdesiniz. Arabanızı park ettiniz ve dolaşmaya başladınız. Şehrin güzellikleri içinde oradan oraya dolaşırken arabanız hiç aklınıza bile gelmedi. Dönüş vakti geldiğinde ise bir telaş “Hay Allah arabayı nereye parketmiştim?” sorusu kafanızı kurcalamaya başladı. Bu senaryo size bir yerden tanıdık geliyor mu? 🙂

Find My Car uygulaması bu senaryo ile fazlasıyla haşır neşir olanların derdine çare oluyor. Basit bir arayüz ile kafa karıştırıcı detaylardan arınmış olarak gelen uygulama, arabanızı park ettiğiniz yeri işaretlediğiniz takdirde dönüş zamanı size yolu göstererek yerini bulmanız konusunda yardımcı oluyor. Arabanızın yerini işaretlerken hatırlatıcı notlar ya da fotoğraf ekleyebiliyorsunuz. Aracınızı bulmaya çalışırken uygulamanın size harita üzerinde göstereceği rotayı takip edebilir veya daha eğlenceli bir seçenek olan artırılmış gerçekliği (augmented reality) kullanarak iPhone’unuzun kamerasından göreceğiniz yönlendirmeleri takip ederek arabanıza ulaşabilirsiniz.

Find_My_Car_1 Find_My_Car_2

Uygulama GPS tabanlı olarak çalıştığından tahmin edersiniz ki kapalı otoparklarda verimli olarak çalışmıyor fakat açık alanda oldukça verimli olan uygulama şu an kısa bir süreliğine 1,79 TL yerine ÜCRETSİZ olmuş durumda. Arabasıyla sık sık seyahat edenlerin mutlaka bulundurması gerektiğini düşündüğüm bu uygulamayı ücretsiz olmuşken hemen indirmek için buradan devam edebilirsiniz.

** Günlük fırsatlar ve bazı incelemelerimize ait promosyon kodlarını kaçırmamak için bizi Facebook ve Twitter hesaplarımız üzerinden takip edebilirsiniz.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Puan ver