1,99 TL

Flight Control

Editörün Puanı
  • Grafik
  • Oynanabilirlik
  • Ses

Flight Control adından da anlaşılacağı üzere bir uçuş kontrol (hava trafiği) simülayonu. Ekranın belirsiz köşelerinden çıkan uçak ve helikopterleri uygun pistlere indirmeye yönelik tasarlanan, renkli ve 2D grafikleriyle dikkat çeken oyun, zaman geçirmek için değerlendirilebilecek yegane oyunlardan bir tanesi.

Flight_Control_1

Flight_Control_2

Sarı, Kırmızı, Mavi ve Yeşil renklerde ki uçakları pistlere yönlendirirken Turkuaz ve Turuncu renkli helikopterleri de uygun ve güvenli bir şekilde indirmeniz gerekiyor. Rastgele bir şekilde beliren uçakların sayısı arttıkça sizi biraz zorlasa da bu oyuna fazlasıyla heyecan katıyor. Ekranda beliren bir uçağı ya da helikopteri uygun renkteki piste yönlendirirken diğer uçaklarla çarpışması ihtimalini de göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Uçaklar birbirine yaklaştığında aldığınız uyarı sizi biraz telaşlandırabilir, piste iniş müsait değilse havada belirli bir rotada hareket ettirebiliyorsunuz. Oldukça yavaş ilerleyen uçaklar ilerleyen bölümlerde yoğun bir hava trafiğine maruz kalmanıza neden oluyor.

Flight_Control_3

Firemint tarafından geliştirilen ve dağıtımcılığını Electronic Arts’ın üstlendiği Flight Control, 1.99 TL fiyat etikeyle App Store’dan indirilebiliyor. Game Center desteği sunan oyunda başarınızı arkadaşlarınızla paylaşabilir ve oyundaki sıralamanızı görebiliyorsunuz. Oyunu hemen satın alıp oynamak için buradan devam edebilirsiniz.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Puan ver