Ücretsiz

Futbolcu Avı

Editörün Puanı
  • Grafik
  • Oynanabilirlik
  • Ses

Futbol söz konusu olduğunda çevrende ilk akla gelen isimlerden biri sensin. Peki herkesin düşündüğü kadar iyi misin? Futbolcu Avı ile hem eğlenebilir hem de kendini herkese kanıtlayabilirsin!

Ersen Tekin tarafından geliştirilen ve geçtiğimiz günlerde App Store üzerinde yerini alan Futbolcu Avı, bize verilen 60 saniyelik süre zarfında yapabildiğimiz kadar doğru futbolcu tahmini yaparak kendimizle ve diğer insanlarla yarışabildiğimiz eğlenceli bir oyun. Hem eğlendiren hem de futbolcu bilginizi sınayan oyun ilk açılışta sizi çeşitli ipuçları ile karşılayarak oyun hakkında detaylı bilgi edinmenizi sağlıyor. Gerekli bilgilerden sonra oyuna başladığınızda ise karşınıza çıkan futbolcuyu tanımaya çalışarak aşağıda göreceğiniz 4 seçenek içinden doğrusunu bulmaya çalışıyorsunuz. Oyunun sandığınız kadar kolay olmadığını belirtmekte fayda var, tamamen farklı liglerden rastgele bir şekilde karşınıza gelen futbolcu fotoğrafları işinizi epey zorlaştırıyor.

Futbolcu_Avi_1 Futbolcu_Avi_2

Takıldığınız noktada fazla vakit kaybetmemek için üstteki menüden joker kullanarak seçenekleri yarıya indirebiliyorsunuz. Jokerleriniz bittiğinde ise uygulama içi satın alma ile 10’lu, 30’lu ve 100’lü paketlerden birini seçerek yenilerini satın alma şansınız bulunuyor.

Akıcı bir oynanış sunan Futbolcu Avı‘nda her bölüm başlangıcında sizi karşılayan 3, 2, 1 geri sayım sayacı biraz canınızı sıkabilir ama merak etmeyin ayarlar menüsünden kapatabiliyorsunuz.  Eğer oyunu biraz daha eğlenceli hale getirmek isterseniz skor ekranında karşınıza çıkan facebook ve twitter paylaşım seçenekleri ile elde ettiğiniz skoru arkadaşlarınız ile paylaşarak onları bu rekabetin içine çekebilirsiniz. Futbolsever herkesin beğenisini kazanacağını düşündüğüm oyunu indirmek için buradan devam edebilirsiniz.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Puan ver