4,29 TL

Gridplay

Editörün Puanı
  • Arayüz
  • Kullanım
  • Fiyat

Aktif bir Instagram kullanıcısı iseniz bazı popüler kişilerin paylaşımlarının altına şu ve benzeri yorumlara mutlaka denk gelmiş olmalısınız, “çok güzel olmuş, hangi uygulamayı kullanıyorsunuz?” Bahsedeceğim uygulama işte bu merakı uyandıran, farklı paylaşımlarla takipçilerinizi şaşırtabileceğiniz cinsten.

Clone Camera, Path on gibi uygulamaları ile daha önce tanıştığımız Peta Vision yine oldukça farklı ve etkileyici bir uygulama ile karşımıza çıkıyor. Direk aklınıza fotoğraf düzenleme/filtreleme uygulaması gelmiş olabilir ama değil! Gridplay aslında bir video uygulaması, serbest formda farklı kareler içinde oynayan videolardan oluşturabileceğiniz bir video düzenleme aracı olarak anlatılabilir. Daha basit bir dille fotoğraflardan kolaj yaptığınız uygulamaların video versiyonu gibi de düşünebilirsiniz.

Gridplay_1 Gridplay_2

Daha çok Instagram’a özel optimizasyonu sayesinde 640×640 piksel çözünürlüğünde maksimum 15 saniyelik video çekim limiti olan Gridplay’i kullanması oldukça basit. Uygulamayı kullanmaya başladığınızda sizi karşılayan öğretici uygulamanın genel hatlarını ve kullanım şeklini gösteriyor. Bu aşamadan sonra ise detaylar size kalıyor. Izgara görünümlü yapısıyla 16 kareden oluşan videoyu ister her bir kareyi teker teker değerlendirerek isterseniz de sıralı bir şekilde keyfinize göre seçip birleştirerek kullanabiliyorsunuz. Her video parçası için bağımsız ses kontrolü sunulmasının yanısıra tümü için farklı bir ses ya da müzik atama imkanınız bulunuyor. Ayrıca Gridplay birçok kamera uygulamasında bulunan farklı çekim modları ve filtre seçeneklerini de bünyesinde barındırıyor. Eğer Vine kullanıcısı iseniz videolarınızı 6 saniye ile limitleme şansınız da mevcut.

Gridplay_4 Gridplay_3

Geliştirici ekip tarafından hazırlanan tanıtım videosunu izleyerek uygulama hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilir ve eğer beğendiyseniz buradan devam ederek 4,29 TL karşılığında Gridplay‘e sahip olabilirsiniz.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Puan ver