Günlük Fırsatlar (02-03 Ocak)

Yeni yıla girmeden üst üste bir çok fırsat yakaladık ama yeni yıla girmemizle hareketlilik oldukça azaldı. Aslında hergün onlarca uygulama ya da oyun ücretsiz oluyor ama biz sadece başarılı bulduklarımızı yayınlıyoruz. Özellikle facebook ve twitter hesaplarımız üzerinden duyurduğumuz kısa süreli fırsatları kaçırmamak için takipte olmanızda fayda var.

02-03 Ocak günlerini kapsayan fırsatlardan bazıları şunlar;

# Her seviyede tüm tuğlaları yok etmeniz gereken The Enigma Squares oyununda bunu yapabilmek için tuğlaları sağa veya sola kaydırarak aynı şekil olanları yanyana getirmeniz gerekiyor. İlerleyen bölümlerde karşınıza çıkan çeşitli kapılar, asansörler, balonlar ve fırlatıcılar ile daha zevkli hale gelen oyunda daha çok puan kazanmak için bölümleri hızlı bitirmeniz gerekli. Oldukça zorlayıcı ama bulmaca oyunlarını sevenlerin hoşuna gideceğini düşündüğüm bu oyunu kısa bir süreliğine ücretsiz olarak buradan indirebilirsiniz.

# Bazen iPhone üzerinden video çekimini başlatmak epey vaktinizi aldığından o an kaydetmek istediğiniz görüntüyü kaçırabiliyorsunuz. Buna iyi bir çözüm olan 1TapVideo uygulaması ile sadece 3 sn içinde çekime başlayabilirsiniz. Ayrıca ayarlar menüsünden çekim yapmak istediğiniz video çözünürlüğünü ayarlayabildiğiniz uygulamayı kısa bir süre için $0.99 yerine ücretsiz olarak buradan indirebilirsiniz.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Puan ver