Hakkımızda

AppMedya, iOSiOS (eski adıyla iPhone OS) Apple'ın orijinal olarak iPhone için geliştirdiği ancak daha sonra iPod Touch ve iPad'de de kullanılan mobil işletim sistemidir. Mac OS X'den türetilmiştir. iOS içinde 4 katman bulundurmaktadır: Core OS tabakası, Core Servisleri tabakası, Medya tabakası ve Cocoa Touch tabakası. işletim sistemini kullanan cihazlar özellikle iPhone için geliştirilmiş olan ve sayısı artık milyonlara gitgide yaklaşan oyun ve uygulamalar arasından en çok beğenilenleri, fark yaratanları ve yenilikçi olanları tanıtmak adına 7 Aralık 2011 tarihinde kurulmuştur.

Neden başladık?

Bir süredir sosyal medya ağları üzerinde ve bazı sitelerde paylaştığımız yazılara olan ilgiyi gözlemlememiz, bu tarz kaynakların çok olmayışı ve bu tür bilgiye olan açlık bizi bu noktaya getirdi. Sürekli uygulama ve oyunlarla haşır neşir olan bizler için sevdiğimiz içerikleri derli toplu bir şekilde bir site üzerinden paylaşmanın daha keyifli olacağını düşündük ve çalışmalarımıza başladık.

Bu sitenin kuruluşundaki temel amaç iOSiOS (eski adıyla iPhone OS) Apple'ın orijinal olarak iPhone için geliştirdiği ancak daha sonra iPod Touch ve iPad'de de kullanılan mobil işletim sistemidir. Mac OS X'den türetilmiştir. iOS içinde 4 katman bulundurmaktadır: Core OS tabakası, Core Servisleri tabakası, Medya tabakası ve Cocoa Touch tabakası. işletim sistemi ile uyumlu uygulama ve oyunlara özgü bir kaynak oluşturmaktır. appmedya.com kopyala-yapıştır şeklinde makaleler yazan bir site olmayacaktır.

AppMedya’nın tek amacı kaliteli bir Türkçe iOSiOS (eski adıyla iPhone OS) Apple'ın orijinal olarak iPhone için geliştirdiği ancak daha sonra iPod Touch ve iPad'de de kullanılan mobil işletim sistemidir. Mac OS X'den türetilmiştir. iOS içinde 4 katman bulundurmaktadır: Core OS tabakası, Core Servisleri tabakası, Medya tabakası ve Cocoa Touch tabakası. uygulama ve oyun inceleme/tanıtım kaynağı olmaktır ve bu amaç doğrultusunda siteye gönül veren kişilerle çalışmaları devam edecektir.

Güncellemeleri düzenli olarak almak için AppMedya.com’un Twitter ve Facebook profillerini takip edebilirsiniz.