5,49 TL

Image Transfer Plus

Editörün Puanı
  • Arayüz
  • Kullanım
  • Fiyat

Geçtiğimiz gün iOS 7‘nin tanıtılması ile en çok ihtiyaç duyduğumuz birkaç özelliğin yeni işletim sistemine dahil edildiğini gördük. Özellikle çektiğimiz fotoğrafları paylaşma konusunda yaşanılan sıkıntı AirDrop özelliği ile kısmen de olsa çözülmüş gibi görünüyor. Ancak baştan aşağı yenilenen iOS 7 tam bir tarih belirtilmemekle beraber sonbahar aylarında son kullanıcı ile buluşacak.

Image_Transfer_Plus_1 Image_Transfer_Plus_2 Image_Transfer_Plus_3

Bu tarihe kadar size yardımcı olacak hatta sunduğu kullanım kolaylığı ile belki de hiç silmek istemeyeceğiniz Image Transfer Plus isimli uygulama iPhone, iPad, Mac ve PC arasında görüntü alma ve gönderme konusunda en pratik ve hızlı yollardan birini  bizlere sunuyor. Görüntü aktarımının cihazlarınız arası gerçekleşebilmesi için hepsinin aynı kablosuz ağ üzerinde bulunması gereken uygulamayı herhangi bir iOS cihazınıza yüklediğiniz taktirde tüm cihazlarınız arası görüntü aktarma imkanına sahip oluyorsunuz. Açılışta Fotoğrafları Gönder (Send Photos) ve Fotoğrafları Al (Receive Photos) şeklinde iki seçenek ile bizi karşılayan uygulama işlemleri basit bir webform üzerinden gerçekleştiriyor. Örneğin Fotoğrafları Al seçeneğini seçerek uygulama içinde göreceğiniz adresi iPad, Mac ya da PC’niz de web browser’a girdiğinizde karşınıza çıkan sayfadan rahat bir şekilde fotoğraflarınızı seçip Upload Photos butonuna tıklayarak anında iPhone’unuza aktarmış oluyorsunuz. Tersi durumda Fotoğrafları Gönder seçeneği ile karşınıza çıkan sayfada fotoğrafları tek tek ya da topluca indirmeniz için çeşitli seçenekler görüyorsunuz. İşte bu kadar basit!

Image_Transfer_Plus_4

Image Transfer Plus ile bundan sonra kendinize eposta ile fotoğraf göndermeyi tamamen unutabilir, vakitten kazanarak pratik bir şekilde görüntü aktarım işlerinizi halledebilirsiniz. App Store üzerinden 5,49 TL karşılığında buradan indirilebilen Image Transfer Plus ‘ın ayırca tek seferde 5 adet görüntü aktarımına izin veren bir de ücretsiz sürümü bulunuyor. Eğer bu rakam size yeterli geliyorsa ücretsiz sürümü de buradan indirebilirsiniz.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Puan ver