Ücretsiz

iPhone için Lync 2013

Editörün Puanı
  • Arayüz
  • Kullanım
  • Fiyat

Microsoft iOS platformunda çok fazla uygulaması olmamasına rağmen mevcut Lync hesabı olup mobilitenin kolaylığını ve keyfini sürmek isteyenleri düşünerek iş dünyasının vazgeçilmez iletişim yollarından birisi olan Lync 2013‘ü iPhone için kullanıma sunmuş durumda.

Uygulamanın amacı masaüstü kullanımında elde ettiğimiz özelliklerin mobil cihazlarda da kullanılmasını sağlayarak erişilebirliği arttırmak oluyor. iPhone için Lync 2013 uygulaması ile anında mesajlaşma, yüksek kaliteli ses ve video aramaları, konferans görüşme, kullanımı kolay bir arayüz ve ayrıca telefon çağrıları yapma olanağına kavuşarak Lync’in gücünü telefonunuza taşımış oluyorsunuz. Bunlar dışında uygulama ile çağrı yönlendirme yapabiliyor Lync’e bağlı olduğunuz sürece iş telefonunuza gelen tüm çağrıları nerede olursanız olun mobil cihazınızdan yanıtlama imkanına sahip olarak hiçbir aramayı kaçırmak zorunda kalmıyorsunuz.

Lync_2013_1 Lync_2013_2

Uygulamayı kullanabilmek için mevcut bir Lync hesabınızın olması gerekiyor ve uygulamanın bazı özelliklerininden eksiksiz bir şekilde faydalanabilmek için Lync sunucunuzu güncellemeniz gerekebiliyor. Lync hesabı olmayanlar ise Microsoft’un bulut çözümlerinden Office 365Office 365, Microsoft'un bulut tabanlı işletme çözümleri paketleri olarak tanımlanabilir. İlk olarak masaüstü Office uygulamalarının bulut tabanlı versiyonu olarak algılansa da SharePoint, Lync, Exchange gibi çözümlerde paketler içerisinde yer alabilmektedir. Office 365 tüm verilere her zaman, her yerden, tüm cihazlarla ulaşmayı vaadeder. ile Lync aboneliğine de sahip olabiliyorlar. Size uygun olan Office 365 deneme paketlerinden birini seçerek sizde Lync kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Lync_2013_3 Lync_2013_4

iPhone, iPod touch, ve iPad ile uyumlu olarak gelen uygulama yalnızca iOS 6.0 ve sonrası sürümleri destekliyor. VPN kullanmanıza gerek kalmadan aktarım katmanı güvenliği (TLS) ve çevre/iç ağ koruması sağlayarak iletişiminizi daha güvenli kılan iPhone için Lync 2013‘ü buradan indirebilirsiniz.

** Günlük fırsatlar ve bazı incelemelerimize ait promosyon kodlarını kaçırmamak için bizi Facebook ve Twitter hesaplarımız üzerinden takip edebilirsiniz.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Puan ver