$9.99

iPhone ve iPad’inizi ikinci monitör olarak kullanın

Editörün Puanı
  • Arayüz
  • Kullanım
  • Fiyat

Avatron Air Display uygulaması Mac ya da PC’nize ek bir monitör olarak iPad’inizi kullanmanıza olanak sağlar. Dilerseniz iPhone’unuzu da kullanabilirsiniz ancak ekranın yeterli büyüklükte olmayışı işlerinizi rahat yapamamanıza neden olacağından sadece iPhone için düşünüyorsanız pek tavsiye etmiyorum. Ancak uygulamanın bağlantı seçeneklerini sadece bu iki cihaz olarak düşünmeyin, iki Mac arasında, Windows PC’niz ile Mac’iniz arasında ve Android cihazlarınız ile bu cihazlar arasında da kablosuz bir şekilde bağlantı kurmanız mümkün.

iPad için sıradışı uygulamalardan biri olan Avatron Air Display yazılımını buradan indirip bilgisayarınıza yükledikten sonra App Store üzerinden Air Display uygulamasını iPad’imize indiriyoruz. Her iki cihaz aynı Wi-Fi ağı üzerinde bağlı ise yazılım menüsünden otomatik olarak görünen iPad’inizi seçerek bilgisayarınıza ek bir monitör bağlamış gibi oluyorsunuz. Artık 1024×768 piksel boyutlarında, eğer yeni iPad’iniz varsa 2048×1536 piksel boyutlarında ve dokunmatik olan bir monitöre sahipsiniz 🙂 Eğer çalıştığınız ekranı paylaşmak isterseniz yazılım menüsünden options > mirror mode seçmeniz gerekmekte.

Uygulama içinde gerekli yönergelere ayrıntılı bir şekilde yer verildiğinden ve Türkçe desteği olduğundan dolayı fazla detaylara girmediğim uygulamada son olarak söyleyebileceğim taşınabilir ek bir monitöre ihtiyaç duyuyorsanız bu uygulama tam size göre. Fiyatı biraz yüksek olsa da ihtiyaç sahipleri eminim bunu göz ardı edeceklerdir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Puan ver