1,79 TL

Jigsaw Mansion 2 Gold

Editörün Puanı
  • Grafik
  • Oynanabilirlik
  • Ses

Eğer yapboz (puzzle) seviyorsanız App Store üzerinde yer alan en başarılı yapboz oyunu ile tanışın, Jigsaw Mansion 2 Gold. İlk olarak “küçük bir ekranda oynanabilirlik ne kadar iyi olabilir ki?” sorusu aklınıza geliyor olabilir ama bu düşünceyi şimdilik bir kenara bırakın.

Jigsaw_Mansion_2_Gold_1

Geniş bir kitleye hitap eden Jigsaw Mansion 2 sürprizlerle dolu olan konağa giriş yapmamız ile başlıyor. Karşımıza çıkan yapbozlardan birini seçerek tamamlamaya çalışıyoruz. Tamamladıkça konak içinde farklı alanları dolaşabildiğimiz oyunda tahmin ettiğiniz gibi zorlu ve büyük yapbozlar bizi bekliyor. Gerçek bir yapbozda olduğu gibi tamamlamaya çalıştığımız yapbozun bütün halini yeşil bir zemin üzerinde görebiliyoruz ve bu işimizi biraz daha kolaylaştırıyor. Yapbozu ne kadar kısa süre içinde tamamlarsak 3 yıldız almaya o kadar yaklaşıyoruz.

Jigsaw_Mansion_2_Gold_2

Creator Mode ile istediğimiz bir fotoğrafı seçerek kendi yapbozumuzu da oluşturabildiğimiz oyun gerçek yapboz yapmanın keyfini tam anlamıyla veremiyor olsa bile çeşitliliği, kaliteli grafikleri ve müziği ile eğlenceli zaman geçirmemizi sağlıyor. Evrensel olarak geliştirilmeyen oyunu iPad üzerinde oynamak isterseniz App Store’da ayrıca HD versiyonu bulunuyor. iPhone versiyonu ise 1,79 TL karşılığında App Store üzerinden indirebilir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Puan ver