Ücretsiz

Jigty Jigsaw Puzzles

Editörün Puanı
  • Grafik
  • Oynanabilirlik
  • Ses

Jigty Jigsaw Puzzles, mutlaka duymuş ve etrafta oyuncaklarına bile denk gelmiş olduğunuz Talking Tom Cat‘in yaratıcısı Out Fit 7 ekibi tarafından geliştirilmiş bir yapboz oyunu.

Jigty_Jigsaw_Puzzles_1 Jigty_Jigsaw_Puzzles_2

4 parçadan 625 parçaya kadar çıkabilen yapısıyla birbirinden güzel yapbozlar içeren Jigty Jigsaw Puzzles her yaştan oyuncuya hitap ediyor. Boş zamanlarını daha çok puzzle türü kafa dağıtıcı ve kimine göre dinlendirici bir etkinlikle değerlendirmeyi sevenlerin çok hoşuna gidecek olan oyun hem iPhone hem de iPad uyumlu bir şekilde geliyor. İlk başta iPad ile oynamanın daha keyifli olacağını düşünülse de iPhone üzerinde denediğinizde oynanabilirliğin gayet üst seviyelerde olduğunu görüyorsunuz.

Jigty_Jigsaw_Puzzles_3 Jigty_Jigsaw_Puzzles_4

Freemium olarak ücretsiz bir şekilde gelen oyunda premium özellikleri aktif ederek daha fazla puzzle görseline ve çeşitli özelliklere sahip olabiliyorsunuz. Oyun içi satın alma seçenekleri biraz fazla olsa da Jigty Jigsaw Puzzles alternatiflerine göre daha iyi bir görsellik ve oynanabilirlik sunması ile tercih sebebi oluyor. Aşağıdaki video ile oyun hakkında daha fazla fikir sahibi olabilir beğendiyseniz hemen buradan iOS cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Puan ver