Ücretsiz

KarVar uygulaması

Editörün Puanı
Kullanıcı Puanı
  • Arayüz
  • Kullanım
  • Fiyat

Sabah uyandınız, 4 arkadaş acaba bugün ne yapsak diye kara kara düşünürken evin bir kenarında gözünüze ilişen batonlar aklınıza kayağa gitme fikrini getirdi. Peki doğru bir zaman mı, hangi tesiste ne kadar “KarVar“?

Kış tatili sevenler, snowboard ve kayak tutkunlarının mutlaka yüklemesi gereken uygulamalardan biri olan KarVar bu tür sorularınıza yanıt vermek için Fugo Bilişim tarafından yapılmış. Uygulama ile Türkiye’de ki tüm kayak merkezlerinin anlık hava durumunu, kar kalınlığını, son 3 gün içinde yağan kar miktarını, pist durumlarını görebildiğiniz gibi bölgedeki otelleri listeleyip oteller hakkında çeşitli bilgilere ulaşabiliyorsunuz.

Uygulamada işlevsellik ön planda tutulmuş ancak arayüze gereken önem verilmemiş diye düşünüyorum. Arayüz olarak Hava Durumu uygulamasını anımsatan bir yapısı var ancak grafikler retina ekran için uyumlu değil, bu da görüntünün biraz bozulmasına neden olmuş. Ufak bir güncelleme sonrası çok daha güzel bir uygulama olacağına eminim.

 

2 Yorum

  1. Uygulamayı iphone’uma yüklemiştim. Çalışıyordu ancak bugün çalışmıyor (21 Aralık). Neden acaba?

    Silip tekrar yükledim yine olmadı

    • Merhaba, şu an uygulamayı bende çalıştıramadım, açılamadan kapanıyor. Tahminimce uygulamanın verileri çektiği sunucuya bir bağlantı sorunu var, bağlantı kurulamayınca kendini kapatıyor hata vererek. Uzun zamandır böyle bir sıkıntısı yoktu uygulamanın, düzeltirler diye tahmin ediyorum.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Puan ver