Ücretsiz

Kelime Kazanı

Editörün Puanı
  • Grafik
  • Oynanabilirlik
  • Ses

Televizyonların sevilen yarışma programı Kelime Oyunu’nu iPhone ve iPad’e taşıyarak adından söz ettiren KuKa App Studio‘nun yeni oyunu Kelime Kazanı kısa bir süre önce App Store üzerinde yerini aldı.

Kelime Kazanı, Facebook ile bağlanarak arkadaşlarınızla kelime bilginizi yarıştırabileceğiniz, rastgele rakipler seçerek tanımadığınız kişilerle oynayabileceğiniz veya tek başınıza kendinizi deneyebileceğiniz çok keyifli bir oyun. 16 harfli tahta üzerindeki tüm kelimeleri bulmak için iksirlerinizi kullanarak yeni bir oyun başlatmanız yeterli. Üstelik “Süreyi Dondur”, “Kelime Göster” ve “Tahtayı Döndür” bonuslarıyla tıkandığınız yerde yardım da alabilirsiniz. Ayrıca oyunda aynı anda birden çok arkadaşınızla yarışabildiğiniz gibi, aynı kelime tahtasını bir daha asla görmüyorsunuz.

Yine hem iPhone hem de iPad’de oynanabilen Kelime Kazanı, bilgi kadar stratejinin de önemli olduğu bir oyun. Harf puanları ile harf ve kelime çarpanlarına dikkat ederek, daha çok kelime sayısıyla daha yüksek skorlara ulaşabilirsiniz. Ücretsiz olarak buradan indirebileceğiniz Kelime Kazanı oyununda, 10 dakikada bir dolan iksirlerin iki kat hızlı yenilenmesini istiyorsanız Pro versiyonunu da indirebilirsiniz.

Yorum yok

Geri İzlemeler/Ping Dönüşleri

  1. Türkçe Scrabble Oyunları | App Medya | Apple iOS Uygulama ve Oyun Rehberiniz, İncelemeler, Günlük Fırsatlar - [...] Oyunu, Kelime Kazanı adlı oyunlarıyla tanıdığımız Kuka App Studio, ülkemizde kelime oyunları denildiğinde [...]

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Puan ver