Ücretsiz

Mafia Driver – Omerta

Editörün Puanı
  • Grafik
  • Oynanabilirlik
  • Ses

Sıradan araba park etme oyunlarından sıkıldınız mı? Mafia Driver – Omerta sizi 20. yüzyıl başlarında Chicago’nun nostaljik atmosferine sokan keyifli bir oyun.

Oyunda kirli işler çeviren bir mafyanın şoförlüğünü yapıyorsunuz. Trafikte ilerlerken dikkatli olmalı ve kurallara uymalısınız. Çünkü verilen görevleri ancak soğukkanlılıkla tamamlayabilirsiniz. Aksi takdirde bileklerinize kelepçe takılması an meselesi.

Kontroller başlangıçta biraz rahatsız edici gelebilir ama unutmamak lazım bu bir araba yarışı oyunu değil. Daha çok park etme üzerine dayalı oyunlara benzer şekilde kontroller içeriyor. Bu tarz oyunlardan farkı ise çeşitli rota ve noktaları takip ederek size verilen görevleri kusursuz bir şekilde ve en önemlisi zamanında yerine getirmek.

Mafia_Driver_-_Omerta_1

Mafia_Driver_-_Omerta_2

Süreye karşı yarıştığınız bu oyunda strateji ve taktik oldukça önemli. Görevleri tamamlamak için polisin pusu kurduğu caddelerden geçmemeli ve dikkat çekmemelisiniz. Trafikteki araçlara, yol kenarındaki direklere özellikle dikkat etmeniz lazım. Herhangi bir yere yanlışlıkla çarptığınızda oyun sonlanıyor yani görevinizde başarısız oluyorsunuz. Unutmayın patronunuz bir mafya ve bu durumda size çok kızabilir 🙂

Nostaljik atmosferi güzel yansıtan grafikleriyle göz dolduran Mafia Driver – Omerta park etme oyunlarından hoşlananlar için biçilmez kaftan, inanılmaz keyifli bir oyun. Hadi ne duruyorsunuz patronunuz çok sabırsız ve görevler sizi bekliyor! Haydi direksiyon başına!

* Günlük fırsatlar ve bazı incelemelerimize ait promosyon kodlarını kaçırmamak için bizi Facebook ve Twitter hesaplarımız üzerinden takip edebilirsiniz.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Puan ver