Ücretsiz

Mmm Fingers

Editörün Puanı
  • Grafik
  • Oynanabilirlik
  • Ses

Fazla detaya girmeden sadelik temel esas alınarak geliştirilen uygulamalar çoğunlukla kullanıcıların tercihi oluyor. Kullanım kolaylığı ve anlaşılır bir arayüz belki de çok daha detaylı işlevleri sunan bir uygulamaya tercih edilebiliyor. Bu durum oyunlar için düşünüldüğü zaman verilecek cevap aslında belli fakat bazı istisnai durumlar da olmuyor değil. Mmm Fingers işte bu istisnalardan biri belki de.

Mmm Fingers’ı oynamak ve nasıl oynandığını öğrenmek çok kolay. Sadece ekran üzerinde parmağınızı basılı tutmanız yeterli. Parmağınızı basılı tutmanız ile başlayan oyun parmağınızı kaldırdığınız anda sonlanıyor. Yani yapmanız gereken parmağınızı kaldırmadan ekranda göreceğiniz sivri dişli, hareketli engellerden uzak durmak ve onların etrafından hareket ederek mümkün olduğunca ileriye gitmek. Oyunda her başlangıç farklı olduğu için yolları ezberleme şansınız yok. Bu yüzden her başlangıç farklı bir heyecan ve farklı bir senaryo sunuyor size. Her seferinde hızlı düşünüp hızlı hareket etmek zorunda kalıyorsunuz.

Mmm_Fingers_1 Mmm_Fingers_2

Mmm Fingers sürekli temposu artan yapısıyla kolay bir oyun olmadığını daha ilk oynamaya başladığınız dakikalarda belli ediyor. Oyun hızlı akmaya başlayınca bir yandan da yukarıdan gelebilecek tehlikeleri düşünmek sizi heyecanlandırmaya başlıyor. Belirli seviyeleri aştıkça ekstra puan kazanırken, Game Center entegrasyonu sayesinde oyun içinde ilerlerken sizin gibi Mmm Fingers oynayan arkadaşlarınızın ulaşabildiği seviyeleri de görebiliyorsunuz.

Mmm_Fingers_3 Mmm_Fingers_4

Mmm Fingers’ta tamamen keyifli karikatürize görseller, parlak ve canlı renkleri ile yeni çıkan iPhone 6’lar da dahil olmak üzere tüm iOS cihazlarda pürüzsüz bir görüntü sunuyor.

Tempo, heyecan, keyifli görseller, etkileyici ses efektleri ile kısa süreli boşluklarınızda biraz kafa dağıtmak için tercih edebileceğiniz alışkanlık yapan bu eğlenceli beceri oyununu hemen buradan indirip denemenizi tavsiye ederim. Ne de olsa ücretsiz 🙂

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Puan ver