Ücretsiz

NetCarShow

Editörün Puanı
Kullanıcı Puanı
  • Arayüz
  • Kullanım
  • Fiyat

Otomobiller artık hayatımızın vazgeçilmez bir parçası oldu, sürekli kendini yenileyen otomotiv sektörü teknoloji ile paralel olarak son zamanlarda inanılmaz adımlar atarak belki de çocukluğumuzda ancak hayallerini kurduğumuz araçları üretmeye başladılar. Bu araçlara sahip olsakta, olamasakta bu piyasayı tutkuyla takip etmekten alamıyoruz kendimizi.

Peki yeni bir otomobil duyurulduğunda, piyasadaki bir otomobilin yeni kasası çıktığında veya makyajlandığında ilk ne yapmak isteriz? Tabi ki detaylı olarak fotoğraflarını görmek. İşte NetCarShow uygulaması tam bu noktada merakınızı giderecek bir uygulama. Şu an piyasada olan hatta artık üretilmeyen binlerce otomobili model yıllarına göre listeleyebileceğiniz, hepsinin dış, yan, arka, ön ve iç olarak kategorilendirilmiş görüntülerini detaylı olarak görebileceğiniz, ayrıca araçla ilgili detaylı bilgilere ulaşabileceğiniz bu kaynak netcarshow.com sitesinin iPhone ve iPad için geliştirdiği bir uygulama. Üstelik fotoğrafların hemen hemen hepsi yüksek çözünürlükte ve sayı olarak doyurucu seviyede.

Uygulama 4 ana bölümden oluşuyor, latest bölümünde son çıkan veya duyurulan otomobilleri haber tarihine göre listeleyebilirsiniz, browse bölümünde ise tek tek otomobil üreticilerine göre listeleyip, sadece o üreticiye ait araçları inceleyebilir ve hangi üreticinin kaç otomobil modeli var gibi bilgilere uluşabilirsiniz. Beğendiğiniz fotoğrafları favorites bölümüne ekleyebilir ve search kısmından ise aradığınız araca daha hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Arayüzü sade, kullanımı oldukça basit olan ve bir fotoğraf galerisi şeklinde binlerce otomobil fotoğrafını mobil cihazlarımızdan inceleme imkanı sunan, tam anlamıyla konuya odaklı olarak geliştirilmiş bu uygulamayı otomobil tutkunu herkes mutlaka yüklemeli.

Yorumlar

  1. Bu kadar kusursuz bir uygulamanın neden 4 yıldız aldığını merak ettim.. internet sitesini de uygulamasını da kullanıyorum, bundan daha iyisinin olamayacağını düşünüyorum..

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Puan ver