$0.99

PipeRoll 2 Ages

Editörün Puanı
  • Grafik
  • Oynanabilirlik
  • Ses

Bir çok ülkenin App Store listesinde uzunca bir süre kendine ilk sırayı yer edinen PipeRoll oyununun devamı niteliğindeki PipeRoll 2 Ages ilk oyundan tam bir sene sonra geçtiğimiz ay App Store’da yerini almıştı.

Popüler oyunda amacımız oldukça basit, boruların yönünü değişerek sıvıları belirlenmiş nokta ya da noktalara ulaştırmaya çalışıyoruz. Bunu yaparken olabildiğince hızlı olmakta fayda var, ne kadar kısa sürede bitirirseniz o kadar fazla yıldız ve toplayabilirsiniz. Ayrıca bölümlerde tüm boruları kullanmak zorunda değilsiniz. Eğer biraz sabırlı değilseniz hemen sıkılacağınız oyunda ilerleyen bölümlerde değişik sıvıların eklenmesi ve boruların karmaşıklaşarak tam bir labirent halini almasıyla oyun oldukça zevkli bir hale geliyor.

Prehistoric, Antic, Medieval, Western ve Mafia adında 5 ayrı bölümden oluşan oyunda her bölüm 20 ayrı seviyeden oluşmakta. Ayrıca oyunda toplam 9 ayrı sıvı çeşidi bulunmakta, ilk bölümde su ve magma ile oynarken ikinci bölümde şarap karşımıza çıkıyor 🙂

Grafikleri bu tarz bir oyun için oldukça yeterli seviyede olan oyunda bölüm müzikleri de oldukça güzel seçilmiş. Oynadığınız süreç içinde sürekli açık olsa bile kafanızı şişirip sizi yormuyor 🙂 Amacınız biraz kafa dağıtmak ve sade bir oyun ile vakit geçirmek ise bu oyun tam size göre diyebilirim.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Puan ver