1,99 TL

Ready Steady Bang

Editörün Puanı
  • Grafik
  • Oynanabilirlik
  • Ses

Cowboy Games‘in geliştirdiği Ready Steady Bang karşınızdakiyle kozlarınızı paylaşabileceğiniz bir duello oyunu. Çoğu duello oyunlarında olduğu gibi gölgesinden hızlı silah çekenin duelloyu kazanacağı Ready Steady Bang, oyuncu üzerinde tam anlamıyla bağımlılık yapıyor.

Kuşbakışı bir görünüm, negatif renkler içeren bir ortam ve karşılıklı duran iki duellocu. Ve bu duellodan sadece en hızlı olan galip çıkabilecek!

Ready_Steady_Bang_1 Ready_Steady_Bang_2

Başla’ya bastığınız andan itibaren oyun ready, steady şeklinde bir geri sayım yapıyor ve ‘BANG!’ dediği an mermiyi rakibinizin vücuduna isabet ettirerek ayakta kalabiliyorsunuz. Tahmin edeceğiniz üzere duello farklı roundlardan oluşuyor ve 5 rounddan 3’ünü kazanan galip geliyor. Oyunu renkli kılan ise karşınızdakini vuruş şeklinize bağlı olarak değişik türlerde ölmesi.

Ready_Steady_Bang_3 Ready_Steady_Bang_4

2 farklı oyun modundan oluşan Ready Steady Bang ile ister 2 oyuncu modunda arkadaşınız ile tek bir ekran üzerinde kozlarınızı paylaşabiliyor, isterseniz de Bang evreninde bulunan en hızlı 10 hayduta karşı ne kadar hızlı olduğunuzu ölçebiliyorsunuz. Her bir haydutun silah çekme hızı daha da yükseldiği için bu duellolar sizin için zamanla zor bir hal almaya başlıyor. Oyunda ilginizi çekecek bir diğer öğe de ‘achievement’ tadında bir ölüm galerisi bulunması. Karşınızdaki kovboyları tamı tamına 31 farklı şekilde öldürebiliyor ve bu öldürüş şekillerinizi ölüm galerisinden görebiliyorsunuz. Vuruş şekliniz, elinizdeki silah bu ölümleri şekillendiren öğeler arasında tabii ki başı çekiyorlar.

Göz yormayan bir görüntü, sade içerik, çoklu oyuncu modu ve Game Center entegrasyonu bu oyunu indirmeniz için en iyi nedenler. Peki yeterince hızlı mısınız? Görmek için Ready Steady Bang‘i mutlaka deneyin. Oyunu ücretsiz olarak buradan indirebilirsiniz.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Puan ver