$5.99

runtastic Wintersports

Editörün Puanı
  • Arayüz
  • Kullanım
  • Fiyat

Son zamanlarda Türkiye genelinde etkisini arttıran kar yağışları en çok kış sporlarını sevenleri sevindiriyor olsa gerek. Son bir kaç hafta içinde kayak merkezleri dolup taşmaya başladı. Sizde ilk fırsatta buralara gidip karın tadını çıkaranlardansanız bu yazımda bahsedeceğim uygulama belki ilginizi çekebilir.

Aslında daha çok profesyonellere yönelik gibi düşünülen runtastic Wintersports uygulaması bence meraklı herkesin kullanabileceği türden diyebilirim. Bu uygulama ile kayak, snowboard gibi herhangi bir kış sporu yaparken parkuru ne kadar sürede  tamamladığınızı ve ne kadar süratli olduğunuzu, yüksekliğinizi, ortalama ne kadar kalori harcadığınızı görebilir ve tüm bu aktivitelerinizi kaydedebilirsiniz. Sadece bunlar ile sınırlı olmayan uygulamada ayrıca başlamadan önce harita üzerindeki mevcut konumunuzu ve parkuru tamamladığınızda hangi rotayı çizdiğinizi de görebiliyorsunuz.

iPod entegrasyonu olan uygulamanın içinde ayrıca bir pusula da bulunmakta. Bunun dışında güncellenen son versiyonu ile birlikte kendinize bir antrenman planı oluşturabileceğiniz runtastic Wintersports oldukça başarılı ve merak ettiğiniz bir çok soruya cevap verir nitelikte. Eğer kış sporlarına ilgili ve iPhone sahibi iseniz bu uygulamanın hoşunuza gideceğine eminim.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Puan ver