Ücretsiz

Slash it! Zombies

Editörün Puanı
  • Grafik
  • Oynanabilirlik
  • Ses

Keskin kılıcınızla meyveleri kesmekten bıkmadınız mı hala? Bir yandan Fruit Ninja ile başlayan ve çoğalan kılıçla kesme (slash) oyunlarının fazlasıyla tutması, bir yandan da etrafımızı saran zombilere karşı duyduğumuz ilgiyi gören Fancy Pencil harekete geçirerek Slash it! Zombies adlı oyunu yaratmış.

 

Oyunda yapmamız gerekenler yine oldukça basit ama daha eğlenceli. Kasabamızı saran zombilerden korumaya çalıştığımız ailemizi savunurken, kılıcımız dışında tüfek, buz silahı, el bombası gibi çeşitli silah seçeneklerinin mevcut olması oyunu benzerlerinden farklılaştırıyor. Girişte Campaign, Survival ve Time Attack şeklinde 3 farklı bölümden oluşan Slash it! toplamda 72 zorlu seviyeden oluşuyor.

 

 

Fast Zombie, Athletic Zombie, Underground Zombie gibi detaylarını ZombieWiki menüsünden öğrenebileceğiniz değişik yeteneklere sahip bir çok zombinin olduğu oyunda  oynadığımız her seviyede bize verilen farklı görevi yerine getirerek o bölümü tamamlamaya çalışıyoruz. Ancak bölümü tamamlamak için zombilerin arasında korku içinde koşturan sivillere de dikkat etmeniz gerekiyor, birini kazara öldürecek olursanız bölüm hemen sonlanıyor. Bölümleri tamamladıkça karşımıza daha zorlu zombiler çıktığından işimiz her seferinde biraz daha zorlaşarak daha eğlenceli bir hal almaya başlıyor.

 

 

Bu tarz oyunları seviyorsanız Slash it! Zombies oyunu iOS cihazınız başında (hem iPhone hem de iPad uyumlu) size keyifli dakikalar geçirmenizi sağlayacak diyebilirim. Üstelik şu sıralar oyunu geçici bir süreliğine $0.99 yerine ücretsiz olarak indirme şansına sahipsiniz.   (* Bahsedilen fırsat yazının yazıldığı tarih olan 31.07.2012 tarihinden itibaren kısa bir süreliğine geçerlidir.)

 

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Puan ver