1,79 TL

Snoopy Coaster

Editörün Puanı
  • Grafik
  • Oynanabilirlik
  • Ses

Yeni nesil Snoopy karakterine ne kadar aşina bilemiyorum ama belli yaşın üzerindekileri geçmişe sürüklediği kesin. Peanuts’ın en sevdiğimiz karakteri Snoopy ve tabii ki çetesi Charlie Brown, Lucy, Linus ve Patty Snoopy Coaster oyunu ile iOS cihazlarımıza geliyor.

Snoopy_Coaster_1

Oyuncuların bir lunapark trenini (roller coaster) kontrol ettiği oyunda çizgi romandan tanıdığımız bütün karakterler bize eşlik ediyor. Kontrolleri ekrana dokunarak sağlayabildiğimiz Snoopy Coaster çeşitli engelleri aşarak bonusları topladığımız sonsuz koşu türünde bir oyuna da benzetilebilir. Amacımız mümkün olduğunca fazla mesafe kat etmek fakat bunu gerçekleştirebilmek için oyun esnasında verilen bazı görevleri yerine getirmemiz gerekiyor. Bu görevleri yerine getirebilen oyuncular bir üst seviyeye geçiş yapabiliyor ve böylece oyunda toplanan puanlar da artıyor. Toplanan bu puanlar oyun içinde yeni vagonlar ve çeşitli performans yükseltici araçların satın alınmasına imkan veriyor. Kazanılan puanlar dışında oyun içi satın alma yöntemi ile de bu performans yükseltici araçlara sahip olabildiğiniz oyunu eğer çocuğunuz oynayacaksa bu özelliği devre dışı bırakabileceğinizi hatırlatmakta fayda var.

Snoopy_Coaster_2

Snoopy Coaster

Oldukça kolay bir oynanış yanı sıra sevimli ve renkli grafikleri ile daha çok çocukları kendine bağlayacağını düşündüğüm oyunun en güzel yanı oynarken topladığınız kartlar ile koleksiyonu tamamlayarak Charles M. Schulz‘un bir çizgi romanına sahip olabilmeniz.

Snoopy karakterini yeni nesillere taşıyan bu eğlenceli oyunu şu sıralar 1,79 TL yerine ÜCRETSİZ olarak buradan indirebilirsiniz.

** Günlük fırsatlar ve bazı incelemelerimize ait promosyon kodlarını kaçırmamak için bizi Facebook ve Twitter hesaplarımız üzerinden takip edebilirsiniz.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Puan ver