$2.99

Splashtop CamCam

Editörün Puanı
  • Arayüz
  • Kullanım
  • Fiyat

Evden ve sevdiklerinizden bir süre uzak kalacaksınız ama yokluğunuzda her an onlara göz kulak olmak mı istiyorsunuz? Splashtop CamCam uygulaması bunun için size yardımcı olabilir.

Splashtop CamCam uygulaması ile dışarıdayken bilgisayarınıza bağlı web kamerasına her an uzaktan erişim imkanına sahip oluyorsunuz. Bilgisayarınıza kuracağınız yardımcı bir yazılım sayesinde bağlantı kurabilen uygulama ile evinizde, iş yerinizde siz yokken neler olup bitiyor görebilirsiniz. Kullanım alanını istekleriniz doğrultusunda geliştirebileceğiniz uygulama ile örneğin bebeğinizin odasına koydunuz web kamerasına bağlanarak yanına gitmeden sürekli onu kontrol edebilirsiniz.

Kullanımı oldukça basit olan uygulama ile bilgisayarınızın web kamerasına erişebilmek için Splashtop Streamer yazılımını buradan indirerek bilgisayarınıza kurmanız gerekli. Eğer aynı ağ üzerinden internete bağlı iseniz uygulama bilgisayarınızı otomatik olarak görüyor, fakat farklı bir yerden bağlanacaksanız ve bilgisayarınızın kamerasını kolay bir şekilde bulmak istiyorsanız, Splashtop sistemine üye olmalı veya varsa google hesabınız ile giriş yapmalısınız.

Görüntü dışında ortamdaki sesleri, konuşmaları dinleyebileceğiniz uygulama zaman zaman aşırı yankı yapabiliyor. Görüntü aktarımı kadar başarılı bir şekilde ses aktarımı sağlayamayan uygulama da böyle bir durum ile karşılaşırsanız Splashtop Streamer yazılımından ses aktarımını kapatabiliyorsunuz. Splashtop CamCam bugünlerde $9.99 yerine $2.99‘a  App Store üzerinden indirilebiliyor, eğer bu tarz bir uygulamaya ihtiyacınız varsa bu fırsatı kaçırmayın derim.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Puan ver