8,49 TL

Table Tennis Touch

Editörün Puanı
  • Grafik
  • Oynanabilirlik
  • Ses

Mobil platformda en iyi masa tenisi deneyimine hazır mısınız? Yakuto‘nun geçtiğimiz yılın Mayıs ayında iOS kullanıcılarının beğenisine sunduğu Table Tennis Touch ile tanışın! Çıkışından kısa bir süre sonra tüm rakiplerini ekarte eden oyun Apple tarafından “Editörlerin Seçimi” kategorisine layık görüldü.

Gerçekçi masa tenisi efektleri ile dikkat çeken Table Tennis Touch barındırdığı gelişmiş yapay zeka ve fizik motoru ile gerçek hayattaki masa tenisi tecrübesini mobil cihazınıza taşıyor.

Table_Tennis_Touch_1

Table_Tennis_Touch_2

Kariyer Modu ve küçük oyunların yer aldığı Arcade Modu bulunan oyunda Kariyer Modu’na girdiğiniz zaman Club, National ve International şeklinde 3 farklı bölümle karşılaşıyorsunuz. Her bölüm altında çeşitli turnuvalar, keyifli yarışma ve farklı oyunlar sizi bekliyor. İlerledikçe zorlu rakipler karşısına hızlı hamleler ve etkili raketler ile çıkmanız şart.

Table_Tennis_Touch_3

Table_Tennis_Touch_4

Kaliteli grafikleri ile göz dolduran oyun profesyonel ekipmanlara da yer vererek siz ilerledikçe daha iyi masa ve raketlerle oynamanıza olanak sağlıyor. Oyunun fizik motoru öylesine iyi ki bu farkı oyunu oynarken hissedebiliyorsunuz.

Table_Tennis_Touch_5

Table_Tennis_Touch_6

Yakın zamanda çoklu oyuncu modunun geleceği söylenen oyunda arkadaşlarınıza karşı mücadele edebileceksiniz. 8,49 TL fiyat etiketiyle App Store’da yer alan Table Tennis Touch bu rakamı kesinlikle hakediyor. Hala hemen yüklemeyi düşünmüyorsanız aşağıdaki video fikrinizi değiştirebilir.


Fikriniz değişti ise sizi buraya alalım.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Puan ver