1,79 TL

Tap The Frog: Doodle

Editörün Puanı
  • Grafik
  • Oynanabilirlik
  • Ses

Çoğu zaman sosyal medya hesaplarımız üzerinden sizlere aktardığımız günlük ücretsiz olan uygulama ve oyunlara bugün baktığımda en çok dikkatimi çeken Tap The Frog: Doodle oldu. Bazılarınızın vasat bulacağı bu oyunu benim gibi çok beğenenler de olacağına eminim.

Tap_The_Frog_Doodle_1

Dünya çapında yaklaşık 2 milyon gibi ciddi bir indirme sayısına sahip olan oyunda göreceğiniz sevimli kurbağalara 10 milyon kez dokunmuş insanlar 🙂 Bu kadar insanın bir bildiği vardır herhalde diyerek siz de dokunmaya başladığınızda farkında olmayacağınız tek şey geçen zaman olabilir. Tamamen sizin tepki sürenizi ve hızınızı ölçen Tap The Frog: Doodle bırakın saniyeleri milisaniyelerin önemli olduğu bir oyun. Oyunda size verilen ‘kurbağalara 5’er kez dokun‘ gibi çeşitli görevleri yerine getirirken daha hızlı olabilirim diyerek aynı görevi defalarca tekrarlayarak kendinizle bile yarışmaya başlayabilirsiniz. Ama unutmayın Game Center’da size meydan okuyan birçok rakip var.

Komik ve sevimli animasyonları ile küçük büyük herkesin hoşuna gidebilecek yapım toplam 64 bölümden oluşuyor. İşin içine bu kadar yüksek tepkime süreleri girince akıcılık ve oynanabilirlikten hiç söz etme gereği duymuyorum. Sadece bir günlüğüne ücretsiz olan Tap The Frog: Doodle oyununu buradan indirebilirsiniz. iPad sahipleri ise buradan devam edebilirler. Ücretsiz olmuşken yükleyip denemenizi öneririm ama isterseniz aşağıdaki videoya da göz atabilirsiniz.

** Günlük fırsatlar ve bazı incelemelerimize ait promosyon kodlarını kaçırmamak için bizi Facebook ve Twitter hesaplarımız üzerinden takip edebilirsiniz.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Puan ver