$1.99

Text on Foto

Editörün Puanı
  • Arayüz
  • Kullanım
  • Fiyat

Sosyal ağların etkisi ile eski zamanlara kıyasla daha çok fotoğraf paylaşır olduk. Hatta bununla yetinmedik çeşitli uygulamaları kullanarak onları bir sürü filtreden geçirip bazen kendimizi bile hayretlere düşüren kareler elde ettikten sonra paylaştık. Bu paylaşımların sürekli artan bir grafik çizmesinin etkisi olsa gerek birbirine benzeyen fotoğraf düzenleme uygulamaları çığ gibi artmaya başladı.

Bu tür uygulamalar arasında farklı bir görevi yerine getirerek dikkat çeken ve oldukça başarılı bulduğum Text on Foto ise fotoğraflarınıza hızlı ve kolay bir şekilde yazılar eklemenize olanak sağlıyor. Oldukça güzel fontlara sahip uygulama üzerinde çeşitli düzenleme seçenekleri de mevcut.  Seçtiğiniz fotoğrafa yazı ekledikten sonra uygun olan font seçimini yapıp yazı rengi, yazı boyutu gibi geliştirmeler ile işlemi tamamlıyorsunuz. Daha sonraki adım ise tahmin edebileceğiniz gibi sosyal ağlarda paylaşım seçeneği 🙂

Text on Foto uygulaması ilginizi çektiyse hemen buraya tıklayarak ücretsiz bir şekilde yükleyip deneme şansına sahip olabilirsiniz. Kısa bir süre için geçerli olan bu indirim bittiğinde uygulamanın ücreti $1.99 olacak.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Puan ver