Ücretsiz

Yazar Gündemi

Editörün Puanı
  • Arayüz
  • Kullanım
  • Fiyat

Özellikle sosyal medya ve tabletler hayatımıza girdiğinden beri çoğumuz haber alma alışkanlıklarında büyük değişimler yaşadık. Bu değişime bu kadar kısa sürede adapte olmamızın en büyük nedeni ise hızlı ve kolay bir şekilde erişilebilir bu haber kaynaklarını istenilen yerde ve istenilen şekilde kullanabiliyor olmamız oldu.

Haber kaynaklarını istediğimiz şekilde düzenleyip gereksiz gördüklerimize maruz kalmadan haber okuyabildiğimiz çeşitli uygulamalar olsa da sevdiğimiz köşe yazarları için hala farklı siteleri gezmek ya da uygulamalar arasında dolaşmak zorunda kalıyoruz. Bu eziyete son vererek sadece beğendiğiniz köşe yazarlarına tek bir kaynaktan ulaşma fikri size daha cazip gelmiyor mu? İşte bu sebepten dolayı yeni tanıştığım Yazar Gündemi isimli uygulama sizin de hoşunuza gidecek.

Yazar_Gundemi_1 Yazar_Gundemi_2 Yazar_Gundemi_3

Tüm gazetelerin köşe yazarlarını günlük olarak takip edebilmemize olanak sağlayan Yazar Gündemi, oldukça kullanışlı ve sade bir arayüz ile karşımıza çıkıyor. Açılışta en çok okunan köşe yazarlarının listelendiği uygulamada dilerseniz kendinize ait bir favori yazar listesi oluşturabiliyorsunuz. Göz atmaya devam ettiğimizde karşımıza çıkan ‘Yazar Bul’ menüsünden istediğimiz köşe yazarına erişerek geçmişe doğru tüm yazılarını görebileceğimiz bir arşive ulaşabiliyoruz. Oldukça akıcı bir şekilde çalışan Yazar Gündemi‘nde hoşumuza giden yazıları Facebook ve Twitter gibi sosyal ağlarda kolayca paylaşabileceğimiz seçenekte unutulmamış.

Kişiselleştirilebilir olması ile istediğiniz köşe yazarına kolayca ulaşırken size zamandan kazandıran bu güzel uygulama evrensel olarak yani hem iPhone hem de iPad ile uyumlu bir şekilde geliyor. Tamamen ücretsiz olması yanısıra okuma keyfinizi kaçıran rahatsız edici reklamların olmayışı ile de artı puan alan Yazar Gündemi bu yüzden diğer haber uygulamalarınızın yanında olmayı fazlasıyla hakediyor. iOS cihazınıza yüklemek için şuradan devam edebilirsiniz.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Puan ver