Ücretsiz

Onavo Count

Editörün Puanı
  • Arayüz
  • Kullanım
  • Fiyat

Yurtdışında bir çok operatör oldukça makul fiyatlar ile hücresel bağlantı imkanı sunuyor. Maalesef ülkemizde durum böyle değil. Son zamanlarda sınırsız paketler çıkmış olsa da sınırsız olmayan düşük boyutlu paketlerin kullanım oranı daha yüksek seviyelerde. Fiyatlar yüksek olunca ülkemizde insanlar kullanım şeklinden ziyade bütçesine göre bir internet paketi almayı tercih ediyor. Bu da her ay “Daha 1 hafta var, paketim ne kadar çabuk bitti?“, “Acaba Facebook’ta çok gezdiğim için mi hemen bitiyor?” gibi soruların çoğalmasına neden oluyor.

Eğer siz de bu tür soruları her ay kendinize soruyorsanız ve kullanım alışkanlıklarınızı görmek, en çok hangi servisi kullanarak internet paketinizin tükendiğini öğrenmek istiyorsanız Onavo Count adlı uygulamayı hemen iOS cihazınıza yüklemelisiniz.

Onavo-Count-1

Onavo Count, Onavo Extend adlı veri sıkıştırma uygulamasının geliştiricileri tarafından hazırlanmış ve hücresel verinizi oldukça detaylı bir şekilde takibe almanızı sağlıyor. Cihazınıza yükledikten kısa bir süre sonra internet bağlantısını kullanan her uygulamayı takibe alan Onavo Count oldukça şık bir arayüz ile geliyor. Girişte uygulama bazlı kullanım oranlarınızın göründüğü bir liste sizi karşılıyor, buradan herhangi bir uygulamanın üzerine tıkladığınızda sizi karşılayan menü üzerinden günlük, haftalık kullanım oranlarınızı grafiksel olarak görebiliyorsunuz.

Onavo Count ile kullanım alışkanlıklarınızı gördünüz ve internet paketinizi fazlasıyla aştığınızı gözlemlediyseniz daha önce  incelemesini yaptığım Onavo Extend uygulamasına göz atmanızı ve her iki uygulamayı birlikte kullanmanızı öneririm.

Yorum yok

Geri İzlemeler/Ping Dönüşleri

  1. DataMan Next : Track Data Usage In Real-Time | App Medya | Apple iOS Uygulama ve Oyun Rehberiniz, İncelemeler, Günlük Fırsatlar - [...] Onavo uygulamasına ve data kullanımınızı uygulama bazında takip etmek isterseniz Onavo Count uygulamasına da göz [...]

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Puan ver